Site Overlay

O FIRMIE

lux (łac.): światło, jasność, dzień, rozpalić
mandala (sans. मण्डल maṇḍala): koło życia, motyw artystyczny, symbol harmonii, buddyjska forma medytacji, narzędzie pracy Carla G. Junga

luxMANDALA rozświetla Twoje życie, bo wskazuje to, czego naprawdę pragniesz. Pomaga usłyszeć podszepty duszy, iść za głosem serca i tworzyć własny obraz swojego życia. Główną wartość firmy stanowi bycie w harmonii ze swoim wnętrzem i otaczającym światem. Podczas warsztatów i sesji indywidualnych prowadzi nas intuicja, dająca subtelne drogowskazy, dzięki którym możesz osiągnąć jasność umysłu, pozwalającą podejmować świadome decyzje. Podczas naszych spotkań, najczęściej korzystamy z potencjału obrazu i słowa. Za sprawą tych niezwykle transformujących narzędzi otwieramy drzwi do tego, co ukryte w podświadomości, a co sabotuje Twoje działania. Razem określamy Twoje pierwsze kroki pomagające osiągnąć balans – z uśmiechem w sercu i błyskiem w oku. Bo w życiu, jak w sztuce, ważny jest złoty podział.

Sztuka życia w harmonii

Jeżeli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży – Eckhart Tolle. Aby natchnąć Cię do tego procesu, oferujemy pomoc, której efektem są m.in:
+ zrozumienie siebie,
+ bardziej świadome życie,
+ duchowa inspiracja,
+ nowa perspektywa,
+ większe zaufanie do siebie,
+ dotarcie do sedna sprawy,
+ poczucie ulgi,
+ odzyskanie poczucia sprawczości.