Site Overlay

Zaczynam od dlaczego

Dzień dobry, zaczynam od DLACZEGO.

W tym roku wiele się dla mnie zmieniło. Początek roku zaczął się spokojnie, lecz z każdym dniem kula śnieżna życiowych zmian zwiększała swoją objętość. Między innymi zakończyłam pracę jako graficzka kreatywna i zainicjowałam prowadzenie warsztatów w nowym zawodzie.

W marcu zmieniłam nazwę swojej firmy na luxMANDALA (wcześniej Jedenaste Studio). Poczułam potrzebę nowego podejścia biznesowego do prowadzonej od pięciu lat własnej firmy. Spotkałam się ze znajomą koleżanką, która zajmuje się komunikacją wizerunku. Serią kilku pytań poprzestawiała mój biznesowy świat. Dzięki niej poznałam ideę, którą stworzył Simon Sinek. I od tej pory zaczynam od DLACZEGO.

Szczerze zachęcam do obejrzenia tego wystąpienia i przetestowania u siebie. W biznesie, czy w życiu codziennym. Zauważyłam, że przekaz tak komunikowany faktycznie inaczej działa, jego odbiór jest zupełnie inny, bardziej subtelny, ale działający na głębszych warstwach percepcji. Całość staje się milsza i łatwiej jest zrozumieć, dlaczego ktoś o czymś pisze i mówi.

Na warsztatach, które prowadzę chętnie dzielę się tą ideą. Pomagam znaleźć swoje „Dlaczego? Jak? Co?”. Czasem można dotrzeć do wszystkich odpowiedzi naraz, a czasem przychodzi tylko jedna. Mimo, że jest to najtrudniejsze, to warto zacząć od DLACZEGO.

Author: Jowita

Założycielka luxMANDALI, kobieta o pełnym sercu i silnie rozwiniętej intuicji. Inspiratorka rozwoju osobistego/duchowego, trenerka kart Points of You, Certified Art Therapy Life Coach, Certified Intuitive Master Coach, Certified Crystal Reiki Master/Teacher, kulturoznawczyni/menedżerka kultury, artystka wizualna (Anna Marara).