Site Overlay

OPINIE

Jowita ma bardzo miłą, delikatną, kobiecą energię, wiele empatii. (…) poczułam pewną ulgę i ukojenie oraz nadzieję na lepszy rozwój na przyszłość, otrzymałam poradę, co czynić, aby dotrzeć do wyższego etapu rozwoju. Dziękuję za całą życzliwość Jowity.

Magda

Od kiedy pojawiłaś się w moim życiu, cały czas są zmiany, więc jak nazwałem Cię czarownicą, tak już pozostanie. Hahaha! Ale najlepszą czarownicą, jaką poznałem.

Robert

Metoda, jak i sama praca z Jowitą, bardzo mnie zaskoczyła. Dostałam pozytywny impuls do zmian, spotkanie pomogło mi zobaczyć pewne tematy z zupełnie innej perspektywy. Czuję jakby został we mnie uwolniony jakiś nowy potencjał! Bardzo ciekawa praca nad sobą, polecam od serca!

Ewa

Złota Mandala oparta na technice „czytanie duszy” z Jowitą była bardzo interesująca. Wyobrażałam sobie jakieś poważne rzeczy, a czytanie przebiegało w sposób bardzo relaksujący i nie tak formalny, jak zakładałam. Podczas rozmowy czułam się swobodnie, byłam rozluźniona, ciekawiło mnie, co mi powie. Spodziewałam się, że usłyszę konkrety w co inwestować mój czas i energię. Wprawdzie nie było: „idź w prawo, a nie w lewo”, ale istotnie zanotowałam sobie przydatne wskazówki.

Otrzymałam podpowiedzi, na czym się skupić, którędy próbować iść. Pomogło mi to uzyskać większą jasność w niektórych kwestiach. Zapoczątkowało ciekawy czas eksperymentowania w moim życiu, a co za tym idzie, czas samym zmian.

W rezultacie, oddelegowałam kilka czynności, które mnie ograniczały i zyskałam przestrzeń na rozwinięcie innych moich zdolności. Jestem w zupełnie innym miejscu niż 6 miesięcy temu.
Dziękuje Jowita, że sesja z tobą zapoczątkowała tę ścieżkę.

Korina

_

OPINIE O WARSZTATACH

inspirujące, intuicyjne, zapadające w podświadomość, przyjazne, przyjemne, rozwojowe, wartościowe, zaskakujące, energetyzujące, dające nadzieję, magiczne, radosne, uświadamiające, łagodne, poruszające sedno sprawy

uczestniczki warsztatów

Spotkanie samej siebie w ciepłej, życzliwej atmosferze
– Agnieszka

Na początku czułam, że to przyjemna zabawa w skojarzenia i refleksje… że raczej nie dowiaduję się o sobie niczego nowego, ale dobrze jest przemyśleć sobie wszystkie sfery życia. Im dłużej „zabawa” trwała, tym częściej w myślach przewijały mi się zależności, cechy, schematy, które same w sobie nowością niby nadal dla mnie nie były, a jednak połączenie ich w pewną całość, rozjaśniło wiele niewiadomych. Dało mi to przejrzysty obraz teraźniejszości, doświadczeń z przeszłości, zarys ścieżki na najbliższą przyszłość oraz energię do działania.
Alicja

Warsztaty w ogromnym zaufaniu, zrozumieniu, inspirujące, rozwiewające chmury życiowe. Kończę z cudowną nadzieją na realizację planów i zmiany
– Basia

Na informacje o warsztatach trafiłam dwa dni przed – uznałam to za znak. Były mi najwyraźniej potrzebne. Niesamowita była trafność wybranych kart jako prezentacja nas samych. Pokazały mi kilka rzeczy – jak kręcę się w kółko, jak uciekam od jednej części mojego życia, jak ciągle wałkuję te same tematy. Po warsztatach plusem jest to, że mniej się złoszczę na siebie za to niż kiedyś.
Dagmara

Nasze spotkanie dotykało bardzo osobistych doświadczeń, ale też atmosfera budząca zaufanie pozwalała na otwarcie. Kiedy już dotarło do mnie, co tu się będzie działo, postanowiłam dać się temu ponieść. I to był dobry wybór. Wróciłam do domu jakaś taka lżejsza, jakby coś ze mnie spadło. To spotkanie potwierdziło mi, że zmiany, które zaproponowałam sobie w tym roku, to dobra droga. Dlatego będę dla siebie łaskawsza
– Jolanta

Warsztat dał mi siłę do działania. Dał mi energetycznego kopa oraz sprawił, że część mnie, która boi się wyzwań, stanęła „twarzą w twarz” z moim osobistym marzeniem. Mój mózg wrzeszczał, że się boi tej nowości, a z drugiej strony, marzenie jest tak piękne, że warte spełnienia. To, co zaobserwowałam po warsztacie, to wystawienie swoich intuicyjnych czujek i szukanie jak, krok po kroku, urzeczywistnić to marzenie, które wyłoniło mi się na warsztacie. Jestem na początku drogi, którą zamierzam iść. Warsztaty działają we mnie bardzo silnie, bo przemawiają obrazem, który głęboko zapada w głowie. Metafizyka uruchamiana w trakcie spotkania jest bezpieczna (nie szalona) i daje do myślenia. Po warsztatach z Tobą, nie boję się marzyć. Co więcej – czuję, że działając konkretnie, cierpliwie i wytrwale, mogę zrealizować moje marzenie.
– Agnieszka

Warsztat odbył się w otwartej i komfortowej atmosferze. Prowadząca tworzy wolną i przyjazną przestrzeń. Uwielbiam wszelkiego rodzaju karty, są one dla mnie bardzo dobrymi narzędziami i to mi się podobało. Oczekiwałam tak zwanego objawienia, jakiś nowych wiadomości dla mnie i jasności co do mojej drogi życiowej. Oczekuję tego na wszystkich warsztatach, ale wiem, że to zależy ode mnie, nie od warsztatów. Z warsztatów wyniosłam właśnie tę miłość do kart – jedne kupiłam, o następnych myślę – i obraz jelenia, który wylosowałam. On dał mi parę informacji – odnalazłam co symbolizuje. Reszta wskazówek leży i czeka na odkrycie. Nie ma przypadków, więc wszystko było przydatne.
– Weronika