Site Overlay

12 KOBIET

Lecimy do gwiazd! Spośród 100 najjaśniejszych gwiazd wybrałam ich 12. Będą nas prowadzić przez twórczy proces odkrywania swojej kreatywności, kontaktowania się ze swoją duszą, wsłuchiwania w potrzeby serca i łączenia z intuicją. 12 tygodni wypełnionych inspiracją pozwoli Ci zaskoczyć samą siebie, a przy tym stworzyć piękną więź z innymi kobietami. Twórczość kreatywnie wyciąga emocje z naszych głębin, dotyka tego, co akurat potrzebuje być zauważone. Uwolnimy więc swój potencjał i nagromadzone emocje, a potem bezpiecznie wrócimy na Ziemię.

Czujesz się inna? Potrzebujesz chwili wytchnienia i czasu tylko dla siebie? Wypatrujesz odpowiedzi w gwiazdach? Szukasz równowagi między tym, co duchowe, a tym, co materialne? Dołącz do bezpiecznej przestrzeni, która docenia wyjątkowość każdej kobiety. Oderwiesz się od schematów, poczujesz się częścią większej całości, a przy tym odnowisz więź z samą sobą.

12 różnych spojrzeń na życie – 1 wspólna mandala

Mandala zazwyczaj składa się z 12 części. Jest to liczba, która często pojawia się w różnych działaniach i rzeczach opartych na mandali/kole. Zerknij na przykład na tradycyjną tarczę zegara. Każda z 12 kobiet otrzymuje 1/12 część mandali dla własnej, swobodnej kreacji. Tworzy na takim wycinku, niezależenie od innych, swój obraz, a ja łączę te 12 części w jedną mandalę.

Każda mandala jest wspaniałym, harmonijnym połączeniem różnych punktów widzenia, różnego patrzenia na świat. W sprawdzonym procesie powstają doprawdy fantastyczne prace, w których elementy i kolorystyka łączą się ze sobą, przenikają, współistnieją w wyjątkowej całości.

Umysł zaprowadzi Cię tam, gdzie zna drogę, serce tam, gdzie chcesz iść” Jowita Lis

W tej inspirującej 3 miesięcznej podróży stworzysz 12 części mandali, które na koniec procesu stworzą Twoją unikalną mandalę. Każdy tydzień spędzimy w innym temacie. Przyświecać będzie nam jedna z najjaśniejszych gwiazd, aby rozświetlić w nas to, co potrzebuje być wydobyte z głębi serca. Otrzymasz wszelkie instrukcje, ćwiczenia i prowadzenie w tej kreacji. Zdolności plastyczne nie są wymagane. Mandala Cię poprowadzi, sam proces pozwoli Ci ją wydobyć z serca, wystarczy pozwolić jej się objawić.

Mandala tworzona w pięknej, kobiecej komitywie to:

 • Moc porozumienia z innymi kobietami
 • Rozbudzenie uśpionej kreatywności
 • Odpoczynek i jednoczesny rozwój dla umysłu
 • Pogłębienie czucia siebie, innych, świata
 • Podróż w głąb siebie
 • Uwolnienie emocjonalne
 • Przypływ inspiracji
 • Refleksyjny czas pięknej kontemplacji
 • Okazja do wyciszenia
 • Sposób na zadbanie o siebie
 • Odciążenie dla głowy i możliwość wydobycia emocji, tego, co w Nas siedzi
 • Odkrywanie najsubtelniejszych części siebie
 • Czas tylko dla siebie
 • Spotkanie ze swoją duszą
 • Oderwanie się od schematów
 • Prowadzenie i połączenie ze swoją intuicją
 • Złapanie oddechu, moment wytchnienia
 • Poczucie wspólnoty, bycie częścią większej całości

Dziękuję bardzo Tobie Jovi i wszystkim kobietom za współudział. Była to dla mnie bardzo ekscytująca przygoda, odkryłam, że nie muszę mieć specjalnego talentu, żeby tworzyć plastycznie i jakie piękne rzeczy wychodziły.

Magdalena

Drogie Panie, łezka kręci się w oku, że to już ostatnia edycja naszych wspólnych twórczych marzeń i wyobrażeń. Dziękuję każdej z osobna za każdą z dwunastu podróży w głąb siebie. To za każdym razem było nowe i równie ciekawe doświadczenie. Jovi, Kochana! Dla Ciebie szczególny ukłon za to, że dzięki inicjatywie tworzenia wspólnej mandali odkryłam w sobie coś, co na co dzień uśpione, skryte… DZIĘKUJĘ. Wielkie BRAWA dla każdej z Was, za to, że w tak niewerbalny sposób potrafiłyście się otworzyć. Pamiętam tą niepewność, ten brak nawet podstawowej wiedzy o mandali, tą obawę, czy mój kawałek nie zepsuje roboty pozostałych jedenastu pań. I parę dni później powstało pierwsze cudo!! Zachwytom nie było końca (i nadal nie ma), a pierwsza edycja jedynie nakręciła mnie do udziału w każdej kolejnej. Dziś już patrzymy na dwunaste wspólne twórcze dzieło. Dziękuję Ci za koordynację całego projektu, oczywiście za nieocenioną cierpliwość i poświęcony nam czas. Osobiście dziękuję za możliwość wzięcia udziału w każdej edycji, i po dwunastokroć dziękuję za odkrycie tej najsubtelniejszej cząstki siebie (w sensie mnie) i za to, że wskazałaś mi (nam) jak ważny jest czas, by zajrzeć i zaglądać w głąb swojej duszy. Do tej pory nie mogę wyjść z wrażenia, jak ta mandala pokazała, jak wiele nas – kobiety łączy. Każda z nas jest inna, mamy różne style, charaktery, emocje, wrażliwość… a tu czarno i kolorowo na białym widać, że mimo to, wiele nas łączy. Super!

Kasia

Przyznam się Wam, że podchodziłam sceptycznie do tego projektu – to moja druga mandala. Wydawało mi się, że brakuje mi umiejętności i że nie znajdę czasu. Jednak pokonywanie własnych ograniczeń, poszukiwanie kreatywnych rozwiązań, organizowanie przestrzeni dla siebie do chwili tworzenia i przede wszystkim oglądanie tak pięknego efektu przynosi ogromną satysfakcję i uzależnia. To naprawdę uzależnia!

Agnieszka

Jovi, jeszcze raz ukłon w ogóle za koncepcję, cierpliwość (ja bym połamała laptopa), profesjonalizm i trzymanie talentów w ryzACH. Niby tylko zabawa, a jednak podróż w głąb Siebie, która wiele nam zdradziła. To coś więcej niż manualne zadania do zrealizowania na konkretny termin. To (jak) dotykanie Siebie od wewnątrz, przyglądanie się temu Środkowi, odkrywanie co tam jest i czego brak… AutoDotyk – na który często brak czasu. Dzięki, że mogłam być cząstką tego projektu.

Kasia

Było fantastycznie przechodzić przez wszystkie etapy i gratuluję świetnych pomysłów. To było genialne, cała ta seria 12 kobiet skradła moje serce.

Olga

Bardzo dziękuję za Twoje mandalowe pomysły i dobrą oraz pełną cierpliwości koordynację procesów. Tworzenie tej małej części to genialny w swojej prostocie i wyjątkowy czas ze sobą, taki quality time. Dużo się dowiaduję za każdym razem i, co dość zaskakujące, czuję, że powoli rosnę w siłę. A Twoje zawsze dobre słowo oraz pozytywna energia, którą rozsiewasz pewnie na nas wszystkie, jeszcze mocniej w tym pomaga. Dziękuję!

Małgorzata

Przybyłam tu intuicyjnie. Mandala (na rozum) trochę mnie odrzucała z racji swojej zamkniętej, ułożonej formy. Ale intuicja mnie nie myliła. Pod skrzydłami przecudownej Jowity, rozwijam swoją uśpioną kreatywność. Nie malowałam, nie rysowałam od podstawówki pewnie, a to takie przyjemne! Zaskakuję sama siebie. Ufam i czuję, że mój mózg przy tych czynnościach odpoczywa i rozwija się jednocześnie. A Jowita wprost tryska pomysłami. Polecam, dołącz do nas!

Ewa

Od kreatywności do samoświadomości

Kreatywny kurs rozwojowy przewidziany jest dla kameralnej grupy 12 KOBIET (NIE) Z TEJ ZIEMI. Trwać będzie 3 miesiące. Proces wymagać będzie zaangażowania i samodyscypliny. W każdym tygodniu stworzysz wycinek mandali na konkretny temat, który prześlesz mi, a ja ułożę z 12 części jedną wspólną mandalę. Dodatkowo, w każdym tygodniu otrzymasz inspiracje, pytania coachingowe pogłębiające cały proces. Będziesz potrzebowała znaleźć dla siebie czas. Może wystarczy Ci godzina tygodniowo, może zajmie to trochę dłużej w zależności od Twojego procesu twórczego.

Lecimy razem do gwiazd? Obiecuję powrót na Ziemię! Każdy tydzień to inna gwiazda i inne procesy twórczo-rozwojowe. Wega, Kapella, Hadar, Mimosa, Shaula, Alhena, Nunki, Zosma, Delta Centauri, Saif, Naos, Alsephina i ja czekamy na Ciebie.

1 TYDZIEŃ: Wega i czuły kierunek * 2 TYDZIEŃ: Kapella i wewnętrzne prowadzenie * 3 TYDZIEŃ: Hadar i duchowe dary na Ziemi * 4 TYDZIEŃ: Mimosa i wiatr zmian * 5 TYDZIEŃ: Shaula i przebudzenie * 6 TYDZIEŃ: Alhena i komunikacja siebie * 7 TYDZIEŃ: Nunki i blaski oraz cienie * 8 TYDZIEŃ: Zosma i odważne serce * 9 TYDZIEŃ: Delta Centauri i nazwij marzenia * 10 TYDZIEŃ: Saif i przewrotność (nie)działania * 11 TYDZIEŃ: Naos i wspierające afirmacje * 12 TYDZIEŃ: Alsephina i uziemianie

Czas: 3 miesiące (zaczynamy, gdy zbierze się komplet)
Limitowana ilość osób: 12 Kobiet
Cena: 450 zł

Trwają zapisy.

W każdym tygodniu otrzymasz poprzez e-mail szczegółowe wytyczne do działania. Będzie to konkretny temat, pytania rozwojowe, inspiracje, karta z wyroczni Gwiezdne Ziarna. Dołączysz do grupy na FB. Co tydzień prześlesz mi swoją część, a ja złożę wszystkie przesłane części od 12 kobiet w jedną mandalę. Otrzymasz ją na wskazany e-mail. Na zakończenie opracuję graficznie wszystkie Twoje części i wyślę Ci plik elektroniczny z Twoją unikatową mandalą złożoną z 12 części, które stworzysz przez 12 tygodni.

Istnieje dodatkowa możliwość interpretacji własnej mandali. Możemy skonsultować się w każdym tygodniu, bądź na zakończenie całego procesu po 3 miesiącach. 1 godzina – 100 zł

KOBIECA WIĘŹ - POBUDZENIE KREATYWNOŚCI - WZMOCNIONA INTUICJA - ODKRYWANIE SIEBIE - CHWILA WYTCHNIENIA - WEWNĘTRZNA HARMONIA - RÓWNOWAGA POMIĘDZY TYM, CO DUCHOWE, A TYM, CO MATERIALNE

Jeśli jesteś zainteresowana, napisz do mnie: jowita@luxmandala.com
W tytule: 12 KOBIET (NIE) Z TEJ ZIEMI, w treści swoje imię i nazwisko.

OPCJA DO PRACY SAMODZIELNEJ

KOBIETO (NIE) Z TEJ ZIEMI, możesz ten proces przejść sama. Co tydzień otrzymasz ode mnie inspiracje i temat do pracy twórczej. Bez energii grupowej stworzysz, z tygodnia na tydzień, swoją unikatową mandalę. Ten kreatywny kurs rozwojowy przyniesie Ci chwilę tylko dla siebie, pozwoli spojrzeć wgłąb swojej duszy, pobudzi kreatywność i twórcze myślenie. Połączysz się ze swoją intuicją, wyrazisz nagromadzone emocje, osadzisz się w swojej wyjątkowości.

Czas: 3 miesiące
Cena: 150 zł

Sprzedaż trwa.

Istnieje dodatkowa możliwość indywidualnej konsultacji. Możemy porozmawiać o Twoim procesie, możemy razem zinterpretować Twoją mandalę. 1 godzina – 100 zł

Jeśli jesteś zainteresowana, napisz do mnie: jowita@luxmandala.com
W tytule: KOBIETA (NIE) Z TEJ ZIEMI, w treści wpisz swoje imię i nazwisko.

Prowadząca kurs

Jowita Lis
Inspiratorka rozwoju osobistego/duchowego, Certified Art Therapy Life Coach, trenerka kart Points of You, Certified Intuitive Master Coach, Certified Crystal Reiki Master/Teacher, kulturoznawczyni, graficzka kreatywna, menedżerka kultury, artystka wizualna (Anna Marara).

Dzięki niesamowitym warsztatom, (mało praktycznej) terapii, ludziom z silną intuicją, fascynującym filmikom na YouTube (chyba dotarłam na jego duchowy koniec), wyszłam z głębokich doświadczeń życiowych. Odkryłam ogromną moc wyobraźni, niemoc działania, podświadome przekonania, uczucie dyskomfortu, nieustępliwą potrzebę znalezienia swojego miejsca i powołania. Wypracowałam jasny, wyrazisty głos własnej intuicji i od tej pory działam w pełnej zgodzie z własnym wnętrzem, z tym, czego naprawdę pragnę. Metodą kintsugi posklejałam swoje serce i umysł. Dzielę się z Tobą tym, czego nauczyłam się po drodze, tym, co wiem, że działa.