Site Overlay

BIO

O FIRMIE

Otwórz się na inspirujący świat mandali, a on przyniesie Ci to, co w Tobie najlepsze. W „magiczny” sposób wydobędzie marzenia z dna Twojego serca, pobudzi kreatywność, chaos zamieni w porządek. W luxMANDALI wiemy, że życie w harmonii to sztuka.


Wierzę, że w życiu, jak w sztuce, ważny jest złoty podział, a moim marzeniem jest, aby każdy z nas żył w harmonii z otaczającym światem. Wiem, że droga do tej wizji prowadzi przez (codzienne) określanie tego, czego naprawdę potrzebujesz dla samej/samego siebie. Czuję, że mandala to niezwykle inspirujące narzędzie, które w kreatywny sposób w tym pomaga.
_
Jowita Lis


O MNIE

Założycielka luxMANDALI, inspiratorka rozwoju osobistego/duchowego, trenerka kart Points of You, Certified Art Therapy Life Coach, Certified Intuitive Master Coach, Certified Crystal Reiki Master/Teacher, kulturoznawczyni, menedżerka kultury, artystka wizualna (Anna Marara / annamarara.com).

Dzięki niesamowitym warsztatom, (mało praktycznej) terapii, ludziom z silną intuicją, fascynującym filmikom na YouTube (chyba dotarłam na jego duchowy koniec), wyszłam z głębokich doświadczeń życiowych. Odkryłam ogromną moc wyobraźni, niemoc działania, podświadome przekonania, uczucie dyskomfortu, nieustępliwą potrzebę znalezienia swojego miejsca i powołania. Wypracowałam jasny, wyrazisty głos własnej intuicji i od tej pory działam w pełnej zgodzie z własnym wnętrzem, z tym, czego naprawdę pragnę. Metodą kintsugi posklejałam swoje serce i umysł. Dzielę się z Tobą tym, czego nauczyłam się po drodze, tym, co wiem, że działa.

OPINIE

Metoda, jak i sama praca z Jowitą, bardzo mnie zaskoczyła. Dostałam pozytywny impuls do zmian, spotkanie pomogło mi zobaczyć pewne tematy z zupełnie innej perspektywy. Czuję jakby został we mnie uwolniony jakiś nowy potencjał! Bardzo ciekawa praca nad sobą, polecam od serca!

Ewa, indywidualna sesja Mandala Życia 1:1

Na informacje o warsztatach trafiłam dwa dni przed – uznałam to za znak. Były mi najwyraźniej potrzebne. Niesamowita była trafność wybranych kart jako prezentacja nas samych. Pokazały mi one kilka rzeczy – jak kręcę się w kółko, jak uciekam od jednej części mojego życia, jak ciągle wałkuję te same tematy. Po warsztatach plusem jest to, że mniej się złoszczę na siebie za to niż kiedyś.
Dagmara, uczestniczka warsztatów “Mandala Życia 1:10”

Spotkanie samej siebie w ciepłej, życzliwej atmosferze
Agnieszka, uczestniczka warsztatów “Ukryte talenty”